A A A

Motorola aktualizuje Xooma

29 lipca 2011, 11:44
Motorola aktualizuje Xooma

Aktualizacja Android 3.1 dla Motoroli Xoom wkrótce będzie dostępna do pobrania za pomocą funkcji „over the air” dla wszystkich użytkowników w Europie.

Producent spodziewa się, że wdrażanie „over the air” rozpocznie się na początku sierpnia, a pakiet będzie dostępny do pobrania od 9 sierpnia.

Warto podkreślić, że dzięki aktualizacji oprogramowania, w tablecie aktywowane jest gniazdo pamięci SD, dzięki czemu po umieszczeniu w urządzeniu dodatkowej karty SD 32 GB można rozszerzyć dostępną pamięci do 64 GB (na niektórych rynkach funkcja będzie dostępna dopiero po wprowadzeniu Honeycomb 3.2).

Wersja 3.1 zwiększa znacząco wielozadaniowość tabletu. Użytkownicy zyskują bowiem jeszcze szybszy dostęp do dużej liczby aplikacji oraz możliwość regulowania wielkości widżetów widocznych na ekranie Honeycomb 3.1 oferuje znacznie więcej możliwości niż dotychczasowa wersja oprogramowania. Motorola XOOM z systemem w wersji 3.1 daje użytkownikom nowe, większe możliwości zbliżające komfort użytkowania tabletu do środowiska PC. Łatwiejsze jest także codzienne wykorzystywanie XOOM-a w środowisku użytkowników biznesowych.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Automatyczny odkurzacz i mop w jednym
21 lutego 2019
Najnowszy robot sprzątający RoboJet Duel 3 jest połączeniem automatycznego odkurzacza i mopa. Urządzenie umożliwia dodatkowo mapowanie...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto