A A A

Motorola powiększa rodzinę radiotelefonów

22 lutego 2012, 11:10
Motorola powiększa rodzinę radiotelefonów

Firma Motorola Solutions zaprezentowała nową serię przenośnych radiotelefonów z serii SL oraz przewoźnych radiotelefonów DM4000.

Obie grupy urządzeń uzupełniają rodzinę produktów MOTOTRBO, przeznaczonych do profesjonalnej komunikacji cyfrowej. Radiotelefony MOTOTRBO zapewniają wysoką jakość głosu i funkcjonalność oraz wydłużony czas pracy akumulatorów. Wykorzystują największe w branży portfolio aplikacji, których użycie przekłada się na wydajniejszą pracę urządzeń oraz wyższy stopień bezpieczeństwa użytkowników.

Modele z serii SL to najsmuklejsze i najlżejsze na świecie cyfrowe radiotelefony mobilne (DMR), przeznaczone dla branż takich jak hotelarstwo, usługi, ochrona i porty lotnicze. Ich kompaktowa konstrukcja i niewielkie rozmiary sprawiają, że urządzenia te idealnie sprawdzą się jako dyskretne środki komunikacji wszędzie tam, gdzie liczy się wysoki poziom obsługi klienta i szybkie reagowanie.


Marcin Powęska / Informacja Prasowe
marcin.poweska@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto