A A A

Można już zamawiać HTC Magic

20 kwietnia 2009, 10:27
W brytyjskiej sieci Vodafone od soboty (18.04) można już podpisać wstępną umowę abonencką, w ramach której można otrzymać następcę HTC G1 działającego pod kontrolą systemu operacyjnego Android, czyli HTC Magic. Potwierdziły się zatem wszystkie plotki i przypuszczenia.
Można już zamawiać HTC Magic

We wcześniejszych komunikatach prasowych planowano rozpoczęcie przedsprzedaży już w piątek, jednak została ona przesunięta o jeden dzień. W ramach umowy smartfon z Andoridem można, w zależności od abonamentu, dostać za darmo (plan taryfowy za 30 funtów) lub za 293,62 funty, jeśli zdecydujemy się na wybranie tańszej wersji. Przy tak skonstruowanej ofercie najbardziej opłaca się podpisać umowę na 12 miesięcy i wybrać miesięczną opłatę 45 funtów, wtedy za całość zapłacimy 540 funtów, czyli około 2600 złotych. Przedsprzedaż zakończy się 1 maja, kiedy telefon ma się pojawić w salonach sprzedaży.

HTC Magic

Na razie polski operator sieci Plus związany z Vofadone nie potwierdza wprowadzenia telefonu do polskich salonów. Wszystko zależy  od tego, jak będzie się sprzedawał i jakie zbierze opinie. Można jednak spekulować, że niedługo pojawią się pierwsze modele na Allegro czy eBay.

Źródło: VodafonePaweł Małkowski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Bez mapy do celu
23 stycznia 2020
Facebook tak wytrenował sztuczną inteligencję, aby roboty mogły odnajdywać drogę bez korzystania z mapy.Wyprawa w głąb mózgu
23 stycznia 2020
Koncern Google publikuje największą do tej pory mapę połączeń mózgowych w wysokiej rozdzielczości.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto