A A A

MultiPhone 5453DUO – smartfon w przystępnej cenie

19 sierpnia 2014, 14:30
Marka Prestigio prezentuje nowy model MultiPhone 5453DUO z 4,5-calowym wyświetlaczem, trybem dual SIM oraz Androidem 4.4 KitKat.
MultiPhone 5453DUO – smartfon w przystępnej cenie

MultiPhone 5453DUO posiada czterordzeniowy procesor, wspomagany 1GB pamięci operacyjnej. Na takiej konfiguracji Android w wersji 4.4 działa stabilnie dając użytkownikowi komfort pracy i płynność obsługi multimediów. Producent zadbał również o 4,5-calowy wyświetlacz qHD (960*540) z matrycą IPS, dzięki czemu urządzenie optymalnie nadaje się do czytania, oglądania filmów, czy przeglądania zasobów sieci bez względu na kąty patrzenia.

Smartfon wyposażono w aparat główny o rozdzielczości 8MPx z pomocniczym autofokusem. Przednia kamerka oferuje rozdzielczość 2MPx, a jej naturalnym zastosowaniem są wideo rozmowy oraz tzw. selfies. Na pokładzie zainstalowano pamięć na dane o pojemności 8GB, ale docelowo można ją powiększyć aż do 40GB. Warto także podkreślić, że każdy użytkownik otrzymuje dodatkowo aż 200GB w chmurze Prestigio MultiCloud. Dodatkowe bonusy dla klientów marki to już tradycja. Darmowe e-książki na prestigioplaza.com, pakiet biurowy OfficeSuite Pro czy oprogramowanie antywirusowe McAfee to tylko niektóre z propozycji.

Smartfon oferuje zaawansowane możliwości łączności, zarówno tej komórkowej związanej z transmisją danych z prędkością pobierania do 21.1Mb/s, jak i bezprzewodowego przesyłu plików bądź muzyki za pośrednictwem technologii Bluetooth 4.0. Moduł GPS pozwala na korzystanie z aplikacji nawigacyjnych oraz funkcji geolokalizacyjnych, umożliwiających działanie wielu przydatnych programów. Zastosowany w urządzeniu tryb dual SIM rozdziela życie prywatne od zawodowego separując kontakty i ustawienia przypisane do dwóch różnych numerów telefonu. Można także zastosować podział według linii GSM / WCDMA, a więc jednej karcie przypisać funkcje telefoniczne, a drugą uczynić odpowiedzialną za transfer przy użyciu korzystnej taryfy bądź darmowego Aero2.

W zestawie znajdziemy ponadto praktyczną i równie stylową nakładkę na tył smartfona.

Cena: 469 zł brutto.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
bariklo
bariklo
19 sierpnia 2014, 17:15
Cena przystępna, specyfikacja także, ciekawią mnie pierwsze testy.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto