A A A

Multidotykowa Microsoft Touch Mouse trafia do sprzedaży

11 sierpnia 2011, 09:03
Multidotykowa Microsoft Touch Mouse trafia do sprzedaży

Gigant z Redmond zapowiedział premierę ich najbardziej oczekiwanej myszki - Microsoft Touch Mouse.

Gryzoń, zaprojektowany specjalnie pod Windows 7 oferuje zupełnie nowy sposób zarządzania przestrzenią pracy. Wszystko za sprawą usunięcia znanych nam już narzędzi jak kółka przewijania czy kojarzonego z Arc Trouch Mouse, paska dotykowego.

Na ich miejsce wkroczyła nowa technologia panelu dotykowego. Dzięki niej, ruchem zaledwie jednego palca uzyskamy efekt przewijania w górę, w dół oraz na boki. Od szybkości wykonanego gestu będzie zależeć tempo przewijania dokumentów czy zdjęć. Za pomocą dwóch palców zminimalizujemy lub zmaksymalizujemy otwarte okna, a użycie trzech palców skutecznie oczyści pulpit ze wszystkich okien lub udostępni ich podgląd. Boczna część panelu dotykowego umożliwi nam łatwe poruszanie się po systemie i internecie.

Microsoft Touch Mouse została wyposażona w technologię BlueTrack, umożliwiającą używanie myszy na niemal każdej powierzchni, począwszy od drewnianego parkietu, a na fotelu kończąc. Specjalnie wyprofilowany kształt urządzenia sprawia, że leży wygodnie w dłoni, dostosowując się do naturalnego wygięcia śródręcza.

Premiera myszki Touch Mouse odbędzie się w drugiej połowie sierpnia 2011 roku w sieci sklepów Komputronik. Przewidywana cena wyniesie 229 złotych.


Krzysztof Mocek
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPoważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...

Apka udająca alkomat
25 lutego 2020
Nie zmierzy poziomu alkoholu we krwi, ale spróbuje oszacować jego ilość w naszym ciele.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto