A A A

Multimedialna poczta głosowa w PLAY

10 września 2007, 10:41
Multimedialna poczta głosowa w PLAY

Od października operator PLAY uruchomi pierwszą w Polsce multimedialną pocztę głosową. Oznacza to, że każdy użytkownik próbujący nawiązać połączenie wideo będzie mógł zostawić multimedialną wiadomość osobie, do której dzwoni. Dotyczy to także osób dzwoniących spoza sieci PLAY.
Wprowadzając nową usługę, oferujemy ją w pierwszej kolejności najbardziej aktywnym klientom PLAY – komentuje Jacek Hensler, członek zarządu PLAY. – Chcemy w ten sposób wyróżnić tych klientów, którzy bardzo intensywnie korzystają każdego dnia z multimedialnych możliwości swoich telefonów.

Abonent będzie mógł obejrzeć pozostawione wiadomości, dzwoniąc na numer *200. Dodatkowo plik z nagraniem można będzie otrzymać e-mailem. Nową usługę aktywuje się, dzwoniąc do punktu obsługi klienta. W przyszłym tygodniu operator skontaktuje się z klientami, którzy "najczęściej korzystają z funkcji multimedialnych" i zaproponuje im "przedpremierową" aktywację usługi.

Źródło: PLAY


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto