A A A

Multimedialna poczta głosowa w PLAY

10 września 2007, 10:41
Multimedialna poczta głosowa w PLAY

Od października operator PLAY uruchomi pierwszą w Polsce multimedialną pocztę głosową. Oznacza to, że każdy użytkownik próbujący nawiązać połączenie wideo będzie mógł zostawić multimedialną wiadomość osobie, do której dzwoni. Dotyczy to także osób dzwoniących spoza sieci PLAY.
Wprowadzając nową usługę, oferujemy ją w pierwszej kolejności najbardziej aktywnym klientom PLAY – komentuje Jacek Hensler, członek zarządu PLAY. – Chcemy w ten sposób wyróżnić tych klientów, którzy bardzo intensywnie korzystają każdego dnia z multimedialnych możliwości swoich telefonów.

Abonent będzie mógł obejrzeć pozostawione wiadomości, dzwoniąc na numer *200. Dodatkowo plik z nagraniem można będzie otrzymać e-mailem. Nową usługę aktywuje się, dzwoniąc do punktu obsługi klienta. W przyszłym tygodniu operator skontaktuje się z klientami, którzy "najczęściej korzystają z funkcji multimedialnych" i zaproponuje im "przedpremierową" aktywację usługi.

Źródło: PLAY


Maciej Płochocki PCF
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Długopis-dyktafon Olympus VP-20
17 lutego 2020
Olympus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dziennikarzy i projektuje ciekawy gadżet – elegancki dyktafon wizualnie przypominający długopis.

Nowości w aplikacji Telegram
17 lutego 2020
Telegram nie ma tak wielu użytkowników jak Messenger czy WhatsApp, ale wciąż nieźle sobie radzi. Doczekał się właśnie kolejnej aktualizacji.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto