A A A

Multimedialne dyski z HDMI

20 listopada 2008, 11:10
Plextor rozszerza linię multimedialnych dysków o nazwie Plextor MediaX, wprowadzając na rynek modele, które charakteryzują się złączem HDMI umożliwiającym odtwarzanie filmów w jakości Full HD 1080i.
Multimedialne dyski z HDMI

Nowe urządzenia oferują pojemność 640 GB (model PX-MPE640UHD) lub 1 TB (PX-MPE1000UHD) i pozwalają na odtwarzanie materiałów wideo, plików muzycznych oraz zdjęć z komputera na telewizorze LCD lub zestawie audio. Seria Plextor MediaX obsługuje najpopularniejsze formaty, takie jak DVD, DivX, XviD, MPEG-1/2, MP3 i JPEG. Dyski są proste w obsłudze, wystarczy podłączyć urządzenie do komputera za pośrednictwem portu USB i skopiować wybrane pliki, a następnie podłączyć nośnik do telewizora lub zestawu audio. Multimedialna linia dysków Plextora jest kompatybilna z systemami plików FAT32 i NTFS, obsługuje foldery osobiste, ma wbudowaną przeglądarkę zdjęć i funkcję playlisty. Ceny nośników objętych 2-letnią gwarancją producenta to 799 zł (640 GB) i 999 zł (1 TB).

Źródło: Plextor


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto