A A A

Multy Mini - jeszcze wyższa jakość technologii mesh

11 marca 2019, 10:00
Multy Mini to nowe urządzenie marki Zyxel rozbudowujące możliwości już istniejącego modelu Multy X. Moc, zasięg oraz wygoda zostały zamknięte w kompaktowej i estetycznej obudowie.
Multy Mini - jeszcze wyższa jakość technologii mesh

Multy Mini jest nowością w rodzinie produktów Multy oferowanej przez Zyxel Communications. Urządzenie przeznaczone jest do rozbudowy istniejącej sieci opartej o model Multy X. Jego możliwości pozwalają zapewnić zasięg sieci na dodatkowej powierzchni 185 metrów kwadratowych. Wykorzystując wydajny wzmacniacz sygnału oraz sześć anten o różnej polaryzacji, Multy Mini zapewnia mocny, stabilny sygnał, który eliminuje martwe punkty w pomieszczeniach. Urządzenie pracuje w technologii roamingu, pozwalającej na ciągłość połączenia użytkownika z siecią przy przemieszczaniu się po domu i przełączaniu pomiędzy punktami dostępowymi.

Intuicyjna instalacja i szybkie ładowanie

Konfiguracja Multy Mini jest równie szybka i prosta, co modelu Multy X. Intuicyjnie zaprojektowana aplikacja Multy App automatycznie wykrywa i synchronizuje urządzenie w ciągu zaledwie kilku minut. Dzięki możliwości łatwego dodawania do pięciu jednostek Multy Mini do oryginalnego systemu Multy X, sieć może zostać znacznie rozwinięta przy niewielkim nakładzie pracy i bez zbędnych komplikacji.

Model Multy Mini dostępny jest zarówno osobno, jak i w komplecie z modelem Multy X. Opcja samodzielnego urządzenia przeznaczona jest dla osób korzystających już z Multy X i chcących powiększyć zasięg swojej sieci. Model Mini jest bowiem kompatybilny wyłącznie z modelem X.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Sharp AQUOS R3 ma trafić do Europy
22 maja 2019
Sharp planuje wprowadzić na europejski rynek najnowszy smartfon Sharp AQUOS R3. Co potrafi ten model? Model AQUOS R3, który w Japonii...Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto