A A A

Multy Mini - jeszcze wyższa jakość technologii mesh

11 marca 2019, 10:00
Multy Mini to nowe urządzenie marki Zyxel rozbudowujące możliwości już istniejącego modelu Multy X. Moc, zasięg oraz wygoda zostały zamknięte w kompaktowej i estetycznej obudowie.
Multy Mini - jeszcze wyższa jakość technologii mesh

Multy Mini jest nowością w rodzinie produktów Multy oferowanej przez Zyxel Communications. Urządzenie przeznaczone jest do rozbudowy istniejącej sieci opartej o model Multy X. Jego możliwości pozwalają zapewnić zasięg sieci na dodatkowej powierzchni 185 metrów kwadratowych. Wykorzystując wydajny wzmacniacz sygnału oraz sześć anten o różnej polaryzacji, Multy Mini zapewnia mocny, stabilny sygnał, który eliminuje martwe punkty w pomieszczeniach. Urządzenie pracuje w technologii roamingu, pozwalającej na ciągłość połączenia użytkownika z siecią przy przemieszczaniu się po domu i przełączaniu pomiędzy punktami dostępowymi.

Intuicyjna instalacja i szybkie ładowanie

Konfiguracja Multy Mini jest równie szybka i prosta, co modelu Multy X. Intuicyjnie zaprojektowana aplikacja Multy App automatycznie wykrywa i synchronizuje urządzenie w ciągu zaledwie kilku minut. Dzięki możliwości łatwego dodawania do pięciu jednostek Multy Mini do oryginalnego systemu Multy X, sieć może zostać znacznie rozwinięta przy niewielkim nakładzie pracy i bez zbędnych komplikacji.

Model Multy Mini dostępny jest zarówno osobno, jak i w komplecie z modelem Multy X. Opcja samodzielnego urządzenia przeznaczona jest dla osób korzystających już z Multy X i chcących powiększyć zasięg swojej sieci. Model Mini jest bowiem kompatybilny wyłącznie z modelem X.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nadchodzi PSD2
13 września 2019
Od 14 września br. zmienią się zasady korzystania z usług bankowych.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto