A A A

Muvo Mini - mini-kolumna muzyczna

22 stycznia 2015, 15:30
Creative wprowadza na runek bezprzewodową kolumnę muzyczną Muvo Mini. Urządzenie waży około 250 gramów i ma długość około 19 cm.
Muvo Mini - mini-kolumna muzyczna

Muvo Mini jest odporny na warunki atmosferyczne, a co za tym idzie, można zabrać go ze sobą na narty lub nad wodę. Mini kolumna oferuje zaskakująco głośny i czysty dźwięk z głębokimi basami. Czas życia akumulatora Muvo Mini to aż 10 godzin, a po wyładowaniu można podładować sprzęt przez port Micro USB.

Korzystając z zestawu można pochwalić się swoją playlistą - wystarczy, że sparujemy urządzenie mobilne z Muvo Mini poprzez włączoną funkcję NFC lub przez Bluetooth. Kolumna posiada również wbudowane wejście Aux, do podłączania innych analogowych urządzeń. Creative Muvo Mini ma też wbudowany mikrofon i za pomocą jednego przycisku można przełączyć się z playlisty na rozmowę telefoniczną.

Creative Muvo Mini dostępny będzie w trzech kolorach do wyboru: niebieskim, czerwonym lub białym.

Cena urządzenia to 229 zł.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto