A A A

Muziic odtworzy muzykę z YouTube

10 marca 2009, 11:41
David Nelson, amerykański nastolatek, stworzył serwis muzyczny z aplikacją Muziic, która pozwala na strumieniowe przesyłanie muzyki z najpopularniejszego serwisu z materiałami wideo YouTube, bez konieczności ładowania filmu.
Muziic odtworzy muzykę z YouTube

Muziic to bezpłatny program, który w łatwy sposób odegra twoje ulubione piosenki. Dzięki wyszukiwarce dotrzemy do popularnych nagrań i odsłuchamy największe przeboje. Interfejs aplikacji przypomina Winampa i podobnie jak znany odtwarzacz umożliwia tworzenie list muzycznych. Ciekawą funkcją jest też system tworzenia okładek w formacie .JPG, .BMP lub .PNG. Dodatkowo do wyboru mamy szereg skórek, które pozwolą dostosować program do upodobań użytkownika. Do działania Muziic niezbędne jest jednak ciągłe połączenie z internetem.

Przy projekcie strony 15-letniemu chłopakowi pomagał ojciec, który zapewniał, że próbował kontaktować się z przedstawicielami YouTube w celu przedstawienia witryny. Mimo że kierownictwo YouTube nie odpowiedziało, to uważnie przygląda się rozwojowi programu pod kątem legalności działania. Twórcy witryny i aplikacji dołożyli wszelkich starań, by nie naruszyć regulaminu YouTube.

Muziic odtworzy muzykę z YouTube

Źródło: Muziic, ReadWriteWeb, CNET


Mateusz Nosel
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościSamsung planuje nowy tablet
23 stycznia 2019
Koreańska marka wciąż wierzy w tablety. Z tego powodu przygotowuje się do prezentacji nowego modelu z Androidem.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto