A A A

Muzyczna myszka

13 lutego 2009, 11:40
Icon7 zaprezentował myszkę komputerową Hybrid X200, której konstrukcja powstała z myślą o miłośnikach muzyki, którzy jako odtwarzacza używają komputera.
Muzyczna myszka

Dzięki nowemu produktowi Icon7 za pomocą myszki można w łatwy sposób obsługiwać funkcje programowych odtwarzaczy muzyki uruchamianych na komputerze. Oprócz tradycyjnych przycisków oraz rolki – dodatkowo wychylanej na boki, X200 ma dodatkowe klawisze. Pod prawym kciukiem zlokalizowano przyciski pozwalające np. uruchamiać lub zatrzymywać utwory. Unikatowym rozwiązaniem jest tzw. jog-dial, czyli wychylana na boki gałka, którą można np. przewijać utwory z listy odtwarzania. Wszystkie przyciski można dowolnie programować za pomocą dołączonej do urządzenia aplikacji iConfig.

Mysz jest przeznaczona dla użytkowników praworęcznych. Ma czujnik diodowy o rozdzielczości 1000 dpi i antypoślizgowe wykończenie.

Źródło: Icon7


Maciej Płochocki PCF
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościWrażliwy Bluetooth
21 lutego 2020
Błędy w mikroczipach zagrażają wielu urządzeniom medycznym, łącznie z rozrusznikami serca – twierdzą naukowcy z uniwersytetu w Singapurze.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto