A A A

Muzyka na każdą okazję

28 sierpnia 2020, 10:30
Zmienił się wygląd sekcji Kids & Family w Apple Music. Pojawiły się tam również nowe playlisty, m.in. z piosenkami edukacyjnymi.
Muzyka na każdą okazję

Rodzinne słuchanie muzyki

Kids & Family to najpopularniejsza i najszybciej rozwijająca się sekcja w aplikacji Apple Music. Użytkownicy poświęcają na nią coraz więcej czasu. W ostatnich 4 tygodniach firma odnotowała ponad 100-procentowy wzrost czasu spędzonego na odsłuchiwaniu playlist z tej sekcji. Do najpopularniejszych zestawień z piosenkami należą: Family Dance Party, Kids Dance Party, Family Pop, Kids Road Trip i Para Los Ninos.

 

Do zabawy i nauki

W nowej aktualizacji Apple Music odświeżono wygląd sekcji Kids & Family. Dodano do niej również ponad 20 nowych playlist. Wśród nich są też propozycje, które nie tylko bawią, ale również uczą i motywują do różnych aktywności, np. Kids Fit Fun czy ABC Fun. Jest też playlista Princess Power, która zgodnie z tytułem zawiera kilkadziesiąt utworów z księżniczkami w roli głównej. Apple zapewnia, że rodziny znajdą w aplikacji muzykę na każdą okazję. Firma stara się tak dobierać piosenki, by podobały się zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Listy odtwarzania są także codziennie aktualizowane.

fot. Victoria_Borodinowa - Pixabay


Dominika Gorgosz
Tagi: Apple
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Firefox 82 do wzięcia
21 października 2020
Fundacja Mozilla przygotowała kolejną wersję swojej przeglądarki WWW.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto