A A A

MyKronoz: ZeSport² - sportowy smartwatch nowej generacji

21 marca 2019, 10:00
ZeSport², to nowy model szwajcarskiej firmy MyKronoz, specjalizującej się w produkcji inteligentnych zegarków. Urządzenie posiada szereg przydatnych funkcji, a podczas użytkowania zniesie naprawdę wiele.
MyKronoz: ZeSport² - sportowy smartwatch nowej generacji

MyKronoz posiada szeroką ofertę zegarków inteligentnych. Wśród nich obok eleganckich, nawiązujących do klasycznych zegarków, znajdują się także modele przeznaczone dla szczególnie aktywnych użytkowników. Taki jest model ZeSport, który właśnie doczekał się następcy. ZeSport², bo o nim mowa, dziedziczy wiele cech poprzednika. Posiada jednak kilka udogodnień z których najbardziej widocznym jest znacznie niższa cena.

Co potrafi MyKronoz ZeSport²? Lista jego funkcjonalności jest dość długa i obejmuje m.in. przydatny podczas pieszych wędrówek GPS, barometr i wysokościomierz. Ponadto ułatwiające treningi monitorowanie aktywności, przydatne na co dzień sterowanie muzyką, wyświetlanie powiadomień ze sparowanego z zegarkiem telefonu czy odbieranie połączeń. ZeSport² posiada także wbudowany pulsometr.

Zmiany względem poprzednika to przede wszystkim zwiększona odporność. ZeSport² może pochwalić się certyfikatem IP68, co oznacza, że jest wodoodporny. Nawet przy pełnym zanurzeniu urządzenia nie powinno przytrafić się nic niepokojącego. Także żywotność baterii uległa poprawie i nowy ZeSport² jest w stanie wytrzymać na zasilaniu akumulatorowym 4 dni, o jeden dzień dłużej niż jego poprzednik. Nowy model posiada także lepszy ekran pokryty szkłem Gorilla Glass 3.

Smartwatch MyKronoz ZeSport² będzie dostępny w sprzedaży, w kwietniu b.r. w cenie 649 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Tylko dla pełnoletnich
21 września 2020
Grupa aktywistów wzywa koncerny Google i Facebook aby nie emitowały reklam przeznaczonych dla dzieci.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto