A A A

Mysz Zircon 330 - granie uwolnione od kabli

29 stycznia 2019, 07:20
Nowa mysz marki Genesis, Zircon 330, ma czerpać z najlepszych wzorców jeśli chodzi o kształt i wykonanie. Jak zapewnia producent urządzenie umożliwia bezprzewodową pracę na jednym ładowaniu nawet przez miesiąc
Mysz Zircon 330 - granie uwolnione od kabli

Zircon 330 to nowa mysz bezprzewodowa marki Genesis, oferująca klasyczny, sprawdzony kształt dla myszy gamingowych. Nowy model posiada zaokrąglone krawędzie i panele boczne ułatwiające chwyt oraz przyciski dodatkowe, wygodnie ulokowane pod kciukiem. Całość leży pewnie w dłoni, a przy tym nieźle się prezentuje. Mysz docenią też leworęczni gracze, jest bowiem konstrukcją symetryczną.

Zircon 330 wyposażono w akumulator o pojemności 750 mAh. Oznacza to aż miesiąc użytkowania na jednym ładowaniu. Co jeśli akumulator zacznie się rozładowywać w trakcie rozgrywki? Żaden problem, wystarczy podłączyć do myszy, służący także do ładowania, kabel USB. W trakcie ładowania baterii Genesis Zircon 330 działa jak normalna mysz przewodowa. Kiedy pracujemy z myszą bez użycia kabli, komunikuje się ona z komputerem dzięki niewielkiemu odbiornikowi nano, chowanemu (w razie potrzeby) w obudowie myszy. Zasięg łączności bezprzewodowej to około 10 metrów.

W Genesis Zircon 330 zastosowano sensor PixArt PAW3212 - czujnik o rozdzielczości do 3600 DPI. Jest to zresztą wartość regulowana, którą można zdefiniować za pomocą jednego z dodatkowych przycisków. Maksymalna akceleracja sensora to 10G, więc powinni ją docenić także fani dynamicznych gier.

Produkt wyceniono na 89 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto