A A A

Mysz dla SIM(S)patyków

22 grudnia 2011, 09:55
Mysz dla SIM(S)patyków

Impakt - wyłączony importer akcesoriów marki Mad Catz w Polsce wprowadził na polski rynek mysz dedykowaną sympatykom gry „The Sims”.

Mysz na licencji „The Sims” posiada wbudowany, zmieniający kolor „kryształ” oddający aktualny nastrój Twojego sima (do wyboru kolor czerwony, zielony i żółty).

Nic nie stoi na przeszkodzie aby mysz używać również do normalnej pracy z komputerem lub do innych gier. Wtedy „kryształ” myszy mieni się nieprzerwanie różnymi kolorami. Urządzenie posiada precyzyjny sensor optyczny, a jej kształt pasuje zarówno dla graczy lewo- jaki praworęcznych. Producent zapewnia, że solidna jakość wykonania gryzonia oraz jego futurystyczny wygląd z pewnością przypadnie do gustu nie tylko fanom Simsów.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 99 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto