A A A

Mysz się nie prześlizgnie

12 października 2011, 09:04
Mysz się nie prześlizgnie

Firma LevelOne w listopadzie wprowadzi na rynek polski nową kamerę speed dome przeznaczoną do profesjonalnych rozwiązań w zakresie monitoringu IP.

Kamera została zaopatrzona w dwu megapixelowy przetwornik o rozdzielczości Full HD (1920x1080) przy 30 klatkach na sekundę i kompresji H.264. Sercem urządzenia jest nowoczesna matryca SONY 1/2.8’’. 18 krotny zoom optyczny z możliwością obrotu w zakresie 360 stopni daje duże możliwości obserwacji obiektów. Aby obraz przesyłany z kamery był jak najlepszej jakości producent wyposażył ją funkcje takie jak automatyczny balans bieli, kompensacje tylnego podświetlania oraz automatyczny filtr IR, który wg producenta ma gwarantować doskonały obraz niezależnie od warunków oświetleniowych. Całość zamknięta jest w odpornej obudowie (IP66) pozwalającej na pracę w deszczu czy kurzu przy temperaturach od -40 do +55 stopni Celsjusza.

Najnowszy produkt LevelOne dodatkowo oferuje możliwość ustawienia automatycznego patrolu przy wykorzystaniu do 256 predefiniowanych punktów oraz do 10 obszarów detekcji ruchu. Zaś dzięki dwu kierunkowemu audio oraz czterem złączą digital in (D/I) i dwóm digital out (D/O) kamerę można podłączyć pod instalację alarmową i audio. Obraz z kamery można rejestrować bezpośrednio na karcie pamięci (do 32 GB).

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora wynosi 10 tys. zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Wodoodporny aparat Ricoh WG
22 lutego 2019
Ricoh wprowadza do sprzedaży nowy wodoodporny aparat cyfrowy z serii WG. Premierowy model, dzięki zastosowaniu nowoczesnej matrycy CMOS 20 Mpix...Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto