A A A

Myszka jak pióro

19 listopada 2010, 12:00
Myszka jak pióro

Genius wprowadził do oferty nowy produkt, wyglądem przypominający tradycyjne pióro. Pen Mouse adresowany jest do osób, które cenią sobie wygodę oraz komfort i może okazać się ciekawym zamiennikiem standardowej myszki.

Sercem tego niecodziennego pióra jest sensor optyczny o rozdzielczości 1200 DPI. Urządzenie potrafi jednak pracować także przy 400 i 800 DPI. Za komunikację z komputerem odpowiada bezprzewodowa technologia 2,4 GHz, która oprócz energooszczędności redukuje zakłócenia i wydłuża zasięg działania nawet do 10 metrów.

Detektor ruchu odpowiada za oszczędzanie energii, przełączając myszkę w stan uśpienia, kiedy nie jest używana. Co ciekawe, Pen Mouse może być trzymany dokładnie w taki sam sposób, jak tradycyjne pióro. Jest idealny zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych. Działa także na każdej powierzchni i pod każdym kątem.

Z interesujących funkcji, warto wymienić tzw. Flying Scroll, odpowiedzialny za szybkie i bezproblemowe przewijanie stron internetowych lub dokumentów. Na uwagę zasługuje również miniaturowy odbiornik w stylu „podłącz i zapomnij”, który wraz z estetycznym pokrowcem powinien zapewnić pełen komfort podczas transportu.

Pen Mouse, podobnie jak wszystkie produkty marki Genius, objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Urządzenie trafi do polskich sklepów w pierwszym kwartale przyszłego roku, a jego sugerowana cena detaliczna wyniesie około 99 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto