A A A

N-phone 01 - smartfon dual SIM od NTT System

4 grudnia 2013, 12:30
N-phone 01 - smartfon dual SIM od NTT System

NTT System wprowadza na rynek smartfony własnej marki – N-phone. Pierwszy N-phone (model 01) pojawi się w sprzedaży już w grudniu 2013 r.

Urządzenie wyposażono w 3,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HVGA (480 na 320 pikseli), 512 MB wewnętrznej pamięci oraz slot kart microSD, dzięki czemu pamięć może zostać rozszerzona do 32 GB. N-phone 01 pracuje pod kontrolą systemu Android 4.0 Jelly Bean, co daje użytkownikom możliwość korzystania z najnowszych smartfonowych aplikacji. Do wyposażenia N-phone 01 należą także dwie kamery (przednia o rozdzielczości 0,3 MP i tylna – 2 MP) oraz czujniki: ruchu, światła i zbliżeniowy. Dostęp do sieci zapewnia łączność HSPA. Prędkość transferu HSPA wynosi 7,2 Mb/s a maksymalny transfer połączeń WiFi i Bluetooth to aż 24 Mb/s

N-phone 01 pracuje w trybie dual SIM (UMTS+GSM). Rozwiązanie to ma wiele niekwestionowanych zalet, umożliwiając korzystanie z dwóch kart SIM, zainstalowanych w jednym urządzeniu (na przykład: karty prywatnej i służbowej, czy też przeznaczonej do prowadzenia rozmów telefonicznych i przeznaczonej do transferu danych).

N-phone 01 będzie oferowany w cenie detalicznej, wynoszącej zaledwie 260 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Długopis-dyktafon Olympus VP-20
17 lutego 2020
Olympus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dziennikarzy i projektuje ciekawy gadżet – elegancki dyktafon wizualnie przypominający długopis.

Nowości w aplikacji Telegram
17 lutego 2020
Telegram nie ma tak wielu użytkowników jak Messenger czy WhatsApp, ale wciąż nieźle sobie radzi. Doczekał się właśnie kolejnej aktualizacji.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto