A A A

NAVIGON 2100 – GPS tani i funkcjonalny

2 października 2007, 19:31
NAVIGON 2100  – GPS tani i funkcjonalny

NAVIGON 2100 to kompletny system nawigacji samochodowej przeznaczony dla klientów o mniej zasobnym portfelu. Niska cena nie oznacza jednak ubogiego zestawu funkcji.
Urządzenie ma oprogramowanie o funkcjonalności porównywalnej ze stosowanym w droższych modelach firmy NAVIGON. Wśród unikalnych funkcji znajdują się: "Asystent Pasa Ruchu", który wskazuje kierowcy właściwy pas jezdni podczas zjazdu z autostrad i skrzyżowań, oraz TMC – system pozwalający ominąć drogowe korki (niestety nie można z niego korzystać w Polsce).

Urządzenie waży zaledwie 160 gramów. Wyposażono go w procesor Samsung 400 Hz, 64 MB pamięci ROM, 64 MB pamięci RAM, 3,5-calowy wyświetlacz i baterię litowo-jonową 1000 mAh. NAVIGON 2100 dostępny jest w czarnej i białej wersji kolorystycznej. W wersji z mapą Europy Środkowo-Wschodniej (w tym Polski) kosztuje 899 zł, a w wersji z mapą całej Europy (NAVIGON 2110) 1199 zł.

NAVIGON 2100
Źródło: NAVIGON

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto