A A A

NAVIGON 2110 max - kolejna nawigacja

9 maja 2008, 16:46
NAVIGON 2110 max - kolejna nawigacja

Zadebiutował na targach CeBIT, teraz dostępny w sklepach – nowy NAVIGON 2110 max wyposażony w najnowsze oprogramowanie udowadnia, że nowoczesną i elegancką nawigację można kupić za naprawdę nieduże pieniądze. Dodatkowo wybierając NAVIGON 2110 max, otrzymamy zniżkę na 2-letnią aktualizację map.

Zawsze myśleć o jedno skrzyżowanie do przodu: to tylko jedna z wielu rzeczy, które odróżniają nowy NAVIGON 2110 max od innych urządzeń nawigacyjnych. Ulepszona funkcja Lane Assistant Pro* (Asystent Pasa Ruchu Pro) podpowiada nam z dużym wyprzedzeniem, którego pasa należy się trzymać przed kolejnym skrzyżowaniem.

Lane Assistant Pro nie jest jedyną funkcją, która sprawi, że podróż z punktu A do punktu B będzie bezpieczniejsza: Reality View Pro* (Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań), system TMC* do ostrzegania przed korkami oraz zoptymalizowany sposób wprowadzania punktów docelowych z dużymi polami na litery i inteligentnym systemem podpowiedzi zapewniają idealną przejrzystość oraz ułatwione planowanie trasy.

Podczas gdy Lane Assistant Pro zapewnia lepszą orientację na trudnych skrzyżowaniach autostrad, a Reality View Pro wyświetla obrazy skomplikowanych węzłów komunikacyjnych i zjazdów na autostradach, 4,3-calowy ekran w formacie 16:9 zapewnia doskonała czytelność także podczas korzystania z wbudowanej przeglądarki zdjęć.

NAVIGON 2110 max jest wyjątkowy nie tylko dzięki czytelności wyświetlanej trasy. Pod smukłą, elegancko lakierowaną obudową kryje się procesor pracujący z prędkością 400 MHz, a 64 MB ROM i 64 MB RAM zapewniają szybką nawigację. Akumulator nawet przy dłuższych podróżach działa do trzech godzin. Jeśli to nie wystarczy, ładowarka ze zintegrowaną anteną TMC dostarczy NAVIGON 2110 max niezbędnej energii.

NAVIGON 2110 max można w dowolnym momencie zaktualizować poprzez portal NAVIGON Fresh. Urządzenie dostępne będzie w dwóch wersjach: wariant europejski – NAVIGON 2110 max – zapewnia pomoc w 38 europejskich krajach i kosztuje 999 PLN. Wariant regionalny – NAVIGON 2100 max, z mapami 19 krajów, jest za 899 PLN. Dodatkowo, do wersji europejskiej dołączony jest kupon na 2-letnią aktualizację map w cenie 19.95 euro.

Źródło: NAGIVON


Paweł Małkowski
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto