A A A

NAVITEL MS700 - z asystentem pasa ruchu

12 stycznia 2017, 11:45
W sklepach można znaleźć 7-calową nawigację NAVITEL MS700. Co potrafi to urządzenie?
NAVITEL MS700 - z asystentem pasa ruchu

Nawigacja MS700 posiada wbudowana pamięć 256 RAM i zawiera pamięć Flash ROM 8 GB oraz slot dla kart micro SD/SDHC - z 24-miesięczną gwarancją. Dzięki radiu FM i playerowi audio można pozwolić sobie na słuchanie muzyki. Menu i komunikaty głosowe dostępne są w ponad 30 językach.

Asystent pasa ruchu pozwala na uzyskiwanie wyraźnych informacji dotyczących pasa ruchu, który należy zająć na skrzyżowaniu. Na pasku trasy w widocznym miejscu pokazane są ważne dane o ruchu drogowym. Dzięki dodatkowej usłudze nawigacja dostarcza też informacji o fotoradarach.

Automatyczny tryb dzienny i nocny pozwala na korzystanie z nawigacji o każdej porze.  Użytkownik może też spersonalizować swój interfejs. Urządzenie zawiera rozszerzoną baza punktów POI - stacji benzynowych, sklepów, aptek, kawiarni itp. Dodatkowo, dzięki usłudze "moje miejsca", wyświetla obiekty oznaczone jako ulubione.

Urządzenie wykonane jest z solidnego tworzywa, odpornego na zarysowania. Załączone w zestawie etui pozwoli ochronić sprzęt.

 


PC Format / Informacja prasowa
Tagi: GPS, nawigacja
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto