A A A

NAVITEL wprowadza nawigację dla motocyklistów

4 marca 2016, 13:30
NAVITEL Poland, tuż przed rozpoczęciem sezonu motocyklowego wprowadza do oferty nawigację dedykowaną dla fanów jednośladów.
NAVITEL wprowadza nawigację dla motocyklistów

Nawigacja dla motocyklistów NAVITEL oferuje pięciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 480x272 pikseli i proporcji 16:9. Ekran można obsługiwać dotykowo także w rękawiczkach, co jest bardzo ważnym parametrem. Producent zadbał o certyfikat wodo, pyło i kurzo odporności co przekłada się na spełnienie normy IP67. Stabilny, specjalnie wyprofilowany uchwyt z owiewką maskującą panel urządzenia można przytwierdzić do szybki motoru.

Na pokładzie nawigacji motocyklowej znajdziemy także szybki procesor ARM CORTEX A7 o taktowaniu zegara 800MHz i optymalną ilość pamięci RAM, co zapewni płynną obsługę wytyczania trasy i niezakłóconą pracę urządzenia. Wewnętrzna pamięć nawigacji to aż 16GB (zainstalowano na niej mapy krajów Europy oraz Rosji, Kazachstanu, Białorusi i Ukrainy), a w razie potrzeby można skorzystać ze slotu rozszerzeń microSD. Preinstalowane mapy są dożywotnio aktualizowane w trybie co najmniej czterech aktualizacji rocznie.

Istotne z punktu widzenia motocyklisty są innowacyjne usprawnienia, np. widok informacji o trasie na jednym pasku usytuowanym w widocznym miejscu, opcja „kliknij i jedź" umożliwiająca obranie destynacji po zaznaczeniu palcem lub rysikiem punktu na mapie, asystent pasa ruchu pokazujący właściwy pas, który należy zając na skrzyżowaniu oraz integracja nawigacji ze słuchawkami poprzez tryb Bluetooth i wygodne odsłuchiwanie lektora prowadzącego do celu. Poza tym do dyspozycji użytkownika pełna baza stacjonarnych fotoradarów, szybkie planowanie trasy oraz opcja „moje miejsca" polegająca na dostępie do miejsc na mapie oznaczonych jako ulubione.

Nawigacja posiada 24-miesięczną europejską gwarancję. Na rynku pojawi się wiosną w sugerowanej cenie detalicznej 799 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto