A A A

NEC EX341R - monitor z zakrzywionym ekranem

16 marca 2017, 15:15
NEC Display Solutions wprowadza na rynek 34-calowy monitor panoramiczny EX341R z zakrzywionym ekranem.
NEC EX341R - monitor z zakrzywionym ekranem

Producent twierdzi, że EX341R zapewnia optymalne kąty widzenia oraz wyjątkową ergonomię. Dodatkowo technologia Low Blue Light oraz Flicker-free eliminują emisję szkodliwego niebieskiego światła oraz migotanie ekranu, dzięki czemu praca przy monitorze jest zdrowsza dla oczu. Monitor wyposażono również w pełną regulację wysokości i inne opcje służące do ustawienia pozycji ekranu, ultrawąską ramkę ekranu, a także zintegrowany przełącznik klawiatury i myszy dla użytkowników korzystających z kilku urządzeń.

Monitor oferuje wiele funkcji służących rozmieszczaniu treści i opcji oglądania, w tym picture-in-picture (PIP) oraz picture-by-picture (PBP) do oglądania obok siebie obrazów z różnych źródeł sygnału. Energooszczędna funkcja ECO ModeTM pozwala obniżyć zużycie energii, a możliwość obrotu w zakresie 180 stopni oraz system operacyjny Windows zwiększają swobodę zastosowań w wielu różnych branżach.

34-calowy monitor biurkowy NEC EX341R z zakrzywionym ekranem został zaprezentowany na targach ISE 2017 w Amsterdamie. W sprzedaży pojawi się w kwietniu 2017.

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto