A A A

NEC PA322UHD - nowy model monitora z rozdzielczością UHD

7 grudnia 2014, 14:00
NEC Display Solutions wprowadza nowy profesjonalny monitor z serii PA (Professional Advanced) MultiSync PA322UHD, oferujący rozdzielczość Ultra High Definition (UHD) i obraz o bardzo wysokiej jakości.
NEC PA322UHD  - nowy model monitora z rozdzielczością UHD

32-calowy monitor PA322UHD oferuje rozdzielczość 3840x2160, zapewniając w ten sposób większy obszar roboczy i obraz bez widocznych pikseli, a także wiernie odwzorowane kolory, które są stałe i niezależne od kąta widzenia.

Dzięki profesjonalnemu, referencyjnemu 10-bitowemu panelowi IPS z technologią IGZO, a także dzięki podświetleniu LED zakres kolorów wyświetlanych przez monitor pokrywa 99% przestrzeni barw AdobeRGB. Ponadto monitor oferuje programowalną tablicę 3D LUT oraz kontrolę jednorodności podświetlenia. Po raz pierwszy oprogramowanie SpectraView II do kalibracji koloru zostaje wprowadzone na europejski rynek i będzie dołączone do monitora, aby dać użytkownikom całkowitą pewność co do wierności kolorów.

Monitor oferuje wiodącą w swojej klasie ergonomię oraz szeroki wybór złączy (osiem wejść: 2 x DisplayPort, 2 x DVI-D oraz 4x HDMI). Ponadto zaawansowana funkcja picture-by-picture pozwala użytkownikom na łatwe wyświetlanie równocześnie na jednym ekranie obrazów z 4 różnych źródeł sygnału.

Monitor wyposażono we wbudowane głośniki oraz dwa wejściowe porty USB 3.0 i trzy wyjściowe, co pozwala na łatwe podłączenie kamer internetowych, klawiatur, przenośnych pamięci masowych i innych urządzeń peryferyjnych. Gniazdo opcji zgodne ze standardem OPS umożliwia użytkownikom zwiększenie możliwości monitora w dowolnej chwili bez konieczności stosowania zewnętrznych przewodów i urządzeń. Przykładowo: moduły rozszerzeń 1.5G HD-SDI i 3G HD-DSI pozwalają na kompatybilność z nadawczym sprzętem wideo.

Połączenie podświetlenia LED, materiałów pochodzących z recyclingu i niezwierających szkodliwych substancji oraz licznika śladu węglowego z energooszczędnymi funkcjami i czujnikami sprawia, że PA322UHD jest w pełni zgodny z proekologiczną filozofią NEC Green Vision.

Dostępność

Monitor NEC MultiSync PA322UHD jest już dostępny na polskim rynku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto