A A A

NEXO Kiddo+, tablet (nie) tylko dla dziecka

11 maja 2015, 07:50
NEXO KIDDO+ to najnowszy tablet w ofercie NavRoad, marki istniejącej na polskim rynku od ponad 10 lat. Tablet wyróżnia się żywymi kolorami obudowy, wykonanej ze specjalnej mieszanki gumy i kauczuku.
NEXO Kiddo+, tablet (nie) tylko dla dziecka

NEXO KIDDO+ to tablet stworzony zgodnie z filozofią nauki przez zabawę. Dlatego też urządzenie katowickiej firmy można śmiało nazwać multimedialnym kompanem dziecka, dzięki któremu jest ono nie tyle konsumentem, ale przede wszystkim twórcą wartościowych treści. Już po włączeniu KIDDO+ użytkownikowi ukazuje się intuicyjny interfejs, który w czytelny sposób oddziela gry od aplikacji, galerii czy też dodatkowych funkcjonalności.

NEXO KIDDO+ wyposażony został w 7 calowy ekran IPS, co jest niezwykle rzadkim rozwiązaniem w kategorii tabletów dla dzieci. Gwarantuje on optymalne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia. Dzięki temu obraz jest zawsze wyraźny, a kolory doskonale nasycone, niezależnie od położenia ekranu względem oczu. Jest to przydatne zarówno podczas korzystania z multimedialnych aplikacji czy najpopularniejszych gier oraz oglądania bajek. Szybką i wielowątkową pracę gwarantuje zaawansowany 4 rdzeniowy procesor (QuadCore Rockchip RK 3126 4x1,2 GHz) wspierany przez 1GB pamięci RAM DDR3 oraz 8GB pamięci NAND FLASH. Takaa specyfikacja pozwala na komfortowe korzystanie z niemal wszystkich dostępnych aplikacji i gier.

Z myślą o najmłodszych odkrywcach NEXO KIDDO+ został wyposażony w dwie kamery, dzięki którym można nagrywać otaczający świat lub też robić zdjęcia kolegom i koleżankom. Z kolei złącze microUSB pozwoli szybko naładować tablet, ale - co najważniejsze - za pośrednictwem dołączonego do zestawu kabla OTG, umożliwi odtwarzanie bajek z przenośnej pamięci USB. W obudowie znajduje się również standardowe, 3,5 mm gniazdo słuchawkowe, dzięki któremu dziecko może wygodnie słuchać muzyki czy też bajek po podłączeniu słuchawek. Z kolei czuły mikrofon oraz wysokiej jakości głośniki ułatwią efektywną naukę języków obcych czy też codzienną komunikację. NEXO KIDDO+ jest wyposażony w złącze karty microSD/SDHC, które obsługuje nośniki o pojemności nawet 32GB, co sprawia, że na urządzeniu nie zabraknie miejsca na ulubione bajki, muzykę, książeczki czy własnoręcznie wykonane zdjęcia i filmy.

Sugerowana cena detaliczna: 369PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto