A A A

NEXO VR BOX - najtańsze gogle VR w Polsce

22 maja 2016, 10:00
Wirtualna rzeczywistość z coraz większym impetem wkracza do Polski. Jednak każdy kto chciał jej wypróbować , napotykał na co najmniej dwa problemy – cenę oraz jakość dostępnych na rynku urządzeń. Rozwiązaniem mają być gogle NEXO VR BOX, które w parze z wysoką jakością oferują zaskakująco niską cenę na poziomie 59,99zł.
NEXO VR BOX - najtańsze gogle VR w Polsce

Przy produkcji NEXO VR BOX wykorzystano m.in. unikalną technologię japońskiej firmy Musashi, dzięki której asferyczne soczewki zapewniają większą jasność i lepszy kontrast. Co niemniej ważne, rozwiązanie to zapewnia również większą wygodę użytkowania, bowiem gogle gwarantują szerokie kąty widzenia dla osób z różnym rozstawem źrenic oczu.

- Wskaźnik PD dla NEXO VR BOX wynosi mniej więcej od 54 do 74mm - podkreśla Łukasz Gruszka, dyrektor zarządzający NavRoad NEXO - dzięki temu z gogli mogą komfortowo korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Dodatkowo, NEXO VR BOX zostały wyposażone w dwukierunkową regulację soczewek, która pozwala na jeszcze pełniejsze dopasowanie gogli zarówno do rozstawu źrenic, jak też i wielkości wyświetlacza w smartfonie. Same soczewki zostały wykonane z 7 nano warstw, które to zostały poddane co najmniej pięciokrotnemu polerowaniu i utwardzaniu. - To właśnie dbałość o każdy detal jest gwarancją najlepszych doznań w wirtualnym świecie - dodaje Łukasz Gruszka.

Jak działają gogle? Po włożeniu do kieszeni w obudowie smartfona o wymiarach od 4 do 5,5 cala, wystarczy uruchomić odpowiednią aplikację VR, by móc korzystać z możliwości jakie daje wirtualna czy też rozszerzona rzeczywistość. Komfort użytkowania NEXO VR BOX wyraźnie zwiększa ochronna nakładka wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, która z jednej strony pozwala optymalnie dopasować gogle do kształtu głowy, a z drugiej - pozwala na korzystanie ze sprzętu osobom w okularach korekcyjnych. Na froncie NEXO VR BOX znajduje się również system wentylująco-wizyjny, który zabezpiecza telefon przed przegrzaniem, a przy tym pozwala na wykorzystanie kamery telefonu w aplikacja opartych o rozszerzoną rzeczywistość (augmented reality).

Sugerowana cena detaliczna: 59,99zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Trump triumfuje na giełdzie
24 stycznia 2022
Spółka specjalnego przeznaczenia (SPAC) współpracująca z mediami społecznościowymi Trumpa bije rekordy na giełdzie.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto