A A A

Na TikToku testowany jest tryb ciemnego tła

27 stycznia 2020, 13:15
Kolejna aplikacja dołącza do listy programów z możliwością przestawienia kolorów.
Na TikToku testowany jest tryb ciemnego tła

TikTok postanowił wziąć przykład m.in. z Instagrama i wprowadzić na platformie tryb ciemny. Rozwiązanie to jest na razie w fazie testów i nie wiadomo, kiedy będzie dostępne globalnie. Niektórzy użytkownicy mogą już znaleźć tę opcję w swojej apce – obok przycisku ustawień. Według doniesień serwisu Digitalinformationworld.com, do TikToka będzie dodany przełącznik pozwalający na płynne przeskakiwanie pomiędzy ciemnym i jasnym trybem wizualnym. Nic dziwnego, że twórcy apki zainteresowali się tym dodatkiem, gdyż według badań tryb ciemny to ulubiona funkcja użytkowników programów. Wyciemnienie aplikacji nie tylko nadaje jej eleganckiego wyglądu, ale przede wszystkim lepiej oddziałuje na oczy.

fot. TikTok


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Obudowa Chieftec Hawk AL-02B-TG-OP
27 marca 2020
Nowa konstrukcja Chiefteca jest wykonana z aluminium i szkła hartowanego. Zabezpiecza podzespoły przed wnikającym do wnętrza kurzem.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto