A A A

Na ten dzień czekała cała Ameryka - iPad w sklepach!

6 kwietnia 2010, 10:36
Na ten dzień czekała cała Ameryka - iPad w sklepach!

Nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że na ten dzień czekała cała Ameryka. Dokładnie 3 kwietnia iPad oficjalnie trafił na sklepowe półki. Najwytrwalsi w klejce po tablet stali nawet przez kilka dni.

Pierwszy fan, który zapragnął kupić iPada ustawił się w kolejce już we wtorek (sprzedaż ruszyła w sobotę). Takich "wyznawców" firmy Apple było zresztą o wiele więcej i widok osób koczujących pod salonem z logiem jabłka nikogo nie dziwił.

 

Dokładnie 3 kwietnia o godzinie 9.00 do sklepu przy Piątej Alei w Nowym Jorku wpuszczono pierwszych szczęśliwców, którzy kupili iPada. Niektórzy z nich pakowali urządzenie do torby i w pośpiechu zmierzali do domu, by w spokoju i odosobnieniu cieszyć się "najnowszym" dzieckiem Apple. Ale byli i tacy, którzy na gorąco dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat tabletu.

 

Pierwszego dnia, Apple sprzedało ponad 300 tys. iPadów, ale analitycy szacują, że w 2010 roku, urządzenie znajdzie od 3 do 7 mln nowych nabywców.Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto