A A A

Na wakacje z Allegro

18 czerwca 2008, 16:26
Na wakacje z Allegro

Przejęta jakiś czas temu firma QXL Poland, właściciel najpopularniejszego w Polsce serwisu aukcyjnego Allegro, uruchomiła nowy serwis AlleWakacje, w którym znalazły się oferty wycieczek zwykłych i last minute.

Oprócz tego na AlleWakacje znajdzie się także baza hoteli, a za jakiś czas ma być także dostępna rezerwacja biletów lotniczych linii regularnych i tanich. Serwis już teraz zawiera setki tysięcy propozycji w atrakcyjnych cenach. Niezależnie od tego, czy szukacie propozycji urlopowej, czy też macie przed sobą podróż służbową, serwis AlleWakacje oszczędzi Wasz czas i zaproponuje najlepszą ofertę wypoczynku i podróży dostępną na rynku. Zapowiedziana jest także integracja z Allegro, co umożliwi publikowanie ogłoszeń na stronach serwisu.

Źródło: Press


Paweł Małkowski
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPoważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...

Apka udająca alkomat
25 lutego 2020
Nie zmierzy poziomu alkoholu we krwi, ale spróbuje oszacować jego ilość w naszym ciele.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto