A A A

Nadchodzą kolejne zmiany dla użytkowników Firefoxa

26 lipca 2019, 13:40
Przeglądarka ostrzeże o wycieku danych.
Nadchodzą kolejne zmiany dla użytkowników Firefoxa

Kolejne aktualizacje Mozilli poprawiają nie tylko wygodę ale i bezpieczeństwo użytkowania. Począwszy od wersji 68 dodano listę rozszerzeń, które pomyślnie przeszły testy i są polecane jako dodatek do Firefoxa (zakładka Rozszerzenia ->Polecane rozszerzenia).

Aktualizacja Firefox 70, planowana na 22 października, zintegruje przeglądarkę z rozszerzeniami Lockwise i Monitor, odpowiedzialnymi za przechowywanie haseł oraz wykrywanie czy doszło do wycieku informacji z używanych przez nas stron. W przypadku ataku hakerskiego zostaniemy ostrzeżeni o konieczności zmiany danych logowania.

Jak sugeruje ComputerWorld, zestaw Lockwise-Monitor – darmowy w Firefox Nightly – może zostać objęty subskrypcją i wzbogacony o nowe funkcje.

Fot.: Mozilla


Magdalena Górska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
dawidsab
dawidsab
30 lipca 2019, 09:57
Witam! To chyba akurat dobra zmiana i z takich zmian należy się cieszyć :) .
Najnowsze aktualności

Morele.net ukarane za wyciek danych
19 września 2019
Popularny sklep będzie musiał zapłacić ogromną karę za uchybienia, które doprowadziły do wycieku danych 2,2 milionów klientów.


Facebook zaprezentował Portal TV
19 września 2019
Niewielkie urządzenie wyprodukowane przez koncern Zuckerberga ułatwia dostęp do usług streamingowych i pozwala przenieść wideorozmowy do salonu.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto