A A A

Nadchodzą zmiany w aplikacji Facebook Messenger

27 listopada 2017, 10:00
Marka Zuckerberg postanowił wprowadzić do Messengera obsługę obrazów 4K. Dzięki temu, zdjęcia wysłane przez popularny komunikator zachowają wysoką jakość.
Nadchodzą zmiany w aplikacji Facebook Messenger

Facebook obserwuje zachowania użytkowników i bardzo szybko wyciąga z nich wnioski. Najnowsze statystyki pokazują, że liczba zdjęć wysyłanych za pomocą Messengera rośnie z miesiąca na miesiąc, a więc portal Marka Zuckerberga postanowił umożliwić wysyłanie fotografii w wyższej rozdzielczości.

Teraz, maksymalna dostępna rozdzielczość zdjęcia to 4096×4096 pikseli. Oznacza to ponad dwukrotnie lepszą jakość niż do niedawna. Co ważne, czas ładowania zdjęć ma być niemal tak samo krótki. 

Nowa funkcja zostanie dodana do aplikacji Messenger na iOS i Androida przy najbliższej aktualizacji. W pierwszej kolejności dostaną ją użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych, Francji, Australii, Wielkiej Brytanii, Kanady, Japonii i Singapuru.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPoważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...

Apka udająca alkomat
25 lutego 2020
Nie zmierzy poziomu alkoholu we krwi, ale spróbuje oszacować jego ilość w naszym ciele.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto