A A A

Nadchodzi LG Swift VU:

24 sierpnia 2012, 11:53
Nadchodzi LG Swift VU:

Po debiucie w Korei i Japonii LG Swift Vu: zostanie wprowadzony na wybrane rynki w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej już we wrześniu tego roku.

Od marcowego debiutu w Korei sprzedano ponad 500 tys. sztuk modelu LG Optimus Vu:, co pokazuje, że użytkownicy z entuzjazmem przyjęli jego oryginalny design i kształt. Pozytywny odbiór urządzenia w Korei skłonił LG do wprowadzenia go w tym miesiącu na rynek japoński, gdzie również spotkał się z szeroką aprobatą.

Globalna wersja modelu LG Swift Vu: będzie wyposażona w czterordzeniowy, mobilny procesor NVIDIA Tegra 3 w konfiguracji 4-PLUS-1, z piątym rdzeniem oszczędzającym baterię. Cztery rdzenie mogą być używane do zadań wymagających wysokiej wydajności, takich jak gry czy korzystanie z kilku funkcji jednocześnie. W przypadku rozmowy, sprawdzania poczty, odtwarzania muzyki czy filmów używany jest tylko jeden, piąty rdzeń, co zapewnia użytkownikowi znaczną oszczędność energii.

Pięciocalowy wyświetlacz IPS o wysokiej rozdzielczości i współczynniku kształtu obrazu 4:3 czyni z modelu LG Swift Vu: urządzenie duże, a jednocześnie mieszczące się w kieszeni. LG Swift Vu: będzie wyposażony w najnowsze wersje QuickMemo i Notebook.

Najważniejsze dane techniczne:

System operacyjny : Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Sieć : 2G/3G

Wyświetlacz : 5-calowy XGA IPS o proporcjach 4:3, 768 x 1024 piks.

Pamięć : 32GB

Aparat : 8,0 MP (tył) + 1,3 MP (przód)

Wymiary : 139,6 x 90,4 x 8,5mm

Waga : 168g


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto