A A A

Nadchodzi koniec Firefoksa 3.0

17 marca 2010, 16:11
Nadchodzi koniec Firefoksa 3.0

Mozilla postanowiła, że przeglądarka Firefox 3.0 nie będzie dłużej serwisowana przez programistów. Tym samym Mozilla Foundation zaleca użytkownikom zainstalowanie wersji 3.6.

Pod koniec marca ukaże się jeszcze zaktualizowana wersja 3.0.19 i będzie to ostatnia aktualizacja dla Firefoksa 3.0.  Początkowo planowano, iż obsługa wersji 3.0 zakończy się w styczniu bieżącego roku, ale z powodu wprowadzenia Firefoksa 3.6 z decyzją tą wstrzymano się kilka miesięcy.

Jeśli zaś chodzi o Firefoksa 3.5.9 i 3.6.2, to ich aktualizacje powinny ukazać się 30 marca, natomiast plany na temat wprowadzenia wersji 3.5.10 i 3.6.3 Mozilla ujawni za kilka dni. Programiści pracują obecnie nad poprawą bezpieczeństwa przeglądarki i jej stabilności. Mozilla Foundation zaleca użytkownikom zainstalowanie wersji 3.6.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto