A A A

Nagroda Red Dot dla Leadteka

10 maja 2011, 10:37
Nagroda Red Dot dla Leadteka

Leadtek otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Design 2011 dla WinFast VP200 P Zero Client Smart-Fi.

WinFast VP200 Zero Client Smart-Fi to produkt przeznaczony dla firm i specjalistów zajmujących się CAD/CAM. W przypadku tradycyjnych rozwiązań dane przechowywane są na lokalnych dyskach, co znacznie zwiększa prawdopodobieństwo ich utraty lub wycieku. Korzystając z WinFast VP200 Zero Client Smart-Fi mamy pewność, że kluczowe dla firmy informacje znajdują się w pamięci dobrze zabezpieczonych serwerów. System taki poprawia także zarządzanie i organizację oraz zmniejsza koszty przeznaczone na utrzymanie departamentu IT. WinFast VP200 Zero Client Smart-Fi oferuje funkcjonalność porównywalną z zaawansowanymi stacjami roboczymi przeznaczonymi do edycji wideo czy grafiki 3D CAD/CAM. Produkt Leadteka to jedyne takie rozwiązanie dostępne na rynku, które zapewnia bezpieczne i scentralizowane zarządzanie danymi oparte na chmurze.

Połączenie technologii VMware View z WinFast VP200 PCoIP zapewnia najwyższą funkcjonalność i bezpieczeństwo dostępne dla standardu PCoIP. Decydując się na WinFast VP200 Zero Client Smart-Fi mamy możliwość podłączenia do pojedynczego terminala do dwóch monitorów wyświetlających obraz w wysokiej rozdzielczości 1920x1200, czterech urządzeń USB, głośników, mikrofonu lub słuchawek. Jest to także unikalny na rynku produkt dzięki m.in. wsparciu dla szybkich sieci SFP i zaawansowanych funkcji autoryzacji bazujących na technologii inteligentnych kart (smart card).


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto