A A A

Nagrody EISA 2011 - 2012 rozdane

16 sierpnia 2011, 11:32
Nagrody EISA 2011 - 2012 rozdane

EISA - European Imaging and Sound Association (Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku) jest zrzeszeniem dziennikarzy reprezentujących 50 czasopism z 19 krajów poświęconych tematyce multimediów.

Począwszy od lat osiemdziesiątych – stowarzyszenie co roku przyznaje prestiżowe nagrody dla najnowszych technologii i produktów branży elektronicznej w kategoriach : kino domowe, audio, wideo, fotografia, urządzenia mobilne i elektronika samochodowa.

W tym roku, bez wątpienia prym wiodły takie marki jak Sony (Cyber-shot DSC-HX9V, BDP-S780, BRAVIA KDL-55HX920), Samsung (NX 20, SH100), JVC (DLA-X7, Everio GS-TD1) czy Casio (Exilim EX-ZR100).

Wszystkie nagrodzone marki mogą przez 12 miesięcy legitymować się znakiem EISA. Pełną listę laureatów można znaleźć na stronie stowarzyszenia.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto