A A A

Najbardziej interdyscyplinarne programistyczne wydarzenie roku - Festiwal 4Developers

19 marca 2016, 05:10
Czternaście ścieżek tematycznych, kilkudziesięciu specjalistów na scenie, ponad tysiąc uczestników, atrakcje i ekologiczny klimat - a to jeszcze nie wszystko, co musicie wiedzieć o 4Developers! Jedyny tak rozbudowany, największy Festiwal Technologiczny w Polsce, odbędzie się 11 kwietnia w Warszawie. Nie może Was tam zabraknąć - mamy dla Was zniżkę na wejściówki!
Najbardziej interdyscyplinarne programistyczne wydarzenie roku - Festiwal 4Developers

Programiści, architekci, koderzy, team leaderzy, managerowie IT, testerzy, studenci i całe społeczności IT w jednym miejscu - profil uczestników jest naprawdę rozbudowany! Na 4Developers spotkacie zarówno światowej klasy ekspertów, jak i młodych entuzjastów stojących u progu kariery. Wysoki poziom merytoryczny, niezwykła pasja towarzysząca prezentowanym tematom, duża dawka doświadczenia i ogromny nacisk na aktywność uczestników to gwarancja dużych emocji na sali wykładowej.

 

Rozbudowana agenda to ogromna wartość Festiwalu

 

Czego możecie dowiedzieć się na 4Developers? Mówiąc, że niemal wszystkiego na temat pracy programisty, wcale nie przesadzimy. Deklarowana przez organizatorów interdyscyplinarność wydarzenia zdecydowanie nie jest pustym sloganem. Agenda Festiwalu obejmuje aż 14 ścieżek tematycznych i porusza techniczne tematy, związane z najpopularniejszymi językami programowania i dziedzinami IT - Java, Ruby, PHP, platformą .NET, szeroko pojętym Mobile, ale także z Soft Skills czy IT Project Management. W tym roku w ramach Call for Papers zgłosiło się wielu chętnych ze świetnymi propozycjami, w wyniku czego powstała dodatkowa ścieżka - IT Hyde Park.

 

Każda ze ścieżek ma swojego mentora, który odpowiada za jej wysoką jakość i wartość prezentowanych tematów. W ich gronie znaleźli się między innymi: Sławomir Sobótka (Java), Jarosław Pałka (Architektury Aplikacji), Maciej Aniserowicz (.NET), Wojciech Dworakowski (Application Security), Grzegorz Brożyna (UX) i Łukasz Hacura (Gamedev).

 

 

Festiwal tworzą ludzie

 

Skąd pomysł na stworzenie Festiwalu Technologicznego? Do niedawna 4Developers był konferencją, która poruszała wiele tematów, gromadząc na scenie najlepszych specjalistów z branży IT w Polsce. Jednak technologie rozwijają się w zawrotnym tempie i żadne wydarzenie, które chce być naprawdę wartościowe, nie może zostać w tyle.

 

Właśnie dlatego 4Developers przeszedł transformację - jako Festiwal pokazuje wyraźnie, w czym tak naprawdę tkwi jego siła. Organizatorzy na każdym kroku podkreślają, jak ogromne znaczenie mają dla nich społeczności technologiczne. Tworzą jedyne takie miejsce, gdzie przedstawiciele całkowicie odrębnych obszarów IT będą mogli swobodnie porozmawiać i porównać doświadczenia.

 

15% zniżki na wejściówkę!

 

Make IT grow! to nie tylko rozwój polskiej społeczności technologicznej. 4Developers jak co roku nawiązuje do tematyki ekologicznej. Możecie spodziewać się wielu atrakcji, które pomogą Wam się rozluźnić i złapać kontakt z innymi uczestnikami. Jednak atmosfera zależy przede wszystkim od ludzi, dlatego dla naszych czytelników zdobyliśmy 15% zniżki na wejściówki - by z niej skorzystać, wystarczy wpisać kod rabatowy 4dev_PCF15 podczas rejestracji

 


materiały prasowe
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto