A A A

Najbezpieczniejszy smartfon świata?

8 maja 2017, 10:00
John McAfee – twórca jednego z najpopularniejszych programów antywirusowych planuje stworzyć najbezpieczniejszy telefon na świecie.
Najbezpieczniejszy smartfon świata?

John McAfee to jedna z najbarwniejszych osobistości Doliny Krzemowej, twórca pierwszego komercyjnego oprogramowania antywirusowego. Na swoim Instagramie, McAfee zamieścił zdjęcie swojego najnowszego wynalazku - super bezpiecznego smartfonu z Androidem o nazwie John McAfee Privacy Phone.

Póki co, o samym urządzeniu wiemy niewiele, jednak jego twórca pochwalił się, że będzie to najbezpieczniejszy telefon na rynku. W trosce o prywatność i bezpieczeństwo, urządzenie będzie wyposażone w szereg fizycznych przełączników, które pozwolą szybko dezaktywować wszystkie moduły łączności, a nawet odłączyć jego zasilanie. Oprócz tego, sprzęt ma uzyskać szereg systemowych zabezpieczeń, gwarantujących bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania.

Privacy Phone od Johna McAfee ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku. Cena? 1100 dolarów.

Foto: /Instagram


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowe przełączniki od NETGEAR
20 listopada 2017
Na polskim rynku zadebiutowały dwa nowe urządzenia marki NETGEAR. Przełączniki GS908 i GS908E posiadają elegancką, kompaktową obudowę, a...Klawiatura Sharkoon MECH SGK3 RGB
18 listopada 2017
Niemiecki producent Sharkoon wypuszcza na nasz rynek nową wersję swojego najlepiej sprzedającego się mechanika. Mowa o klawiaturze gamingowej...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto