A A A

Najbezpieczniejszy smartfon świata?

8 maja 2017, 10:00
John McAfee – twórca jednego z najpopularniejszych programów antywirusowych planuje stworzyć najbezpieczniejszy telefon na świecie.
Najbezpieczniejszy smartfon świata?

John McAfee to jedna z najbarwniejszych osobistości Doliny Krzemowej, twórca pierwszego komercyjnego oprogramowania antywirusowego. Na swoim Instagramie, McAfee zamieścił zdjęcie swojego najnowszego wynalazku - super bezpiecznego smartfonu z Androidem o nazwie John McAfee Privacy Phone.

Póki co, o samym urządzeniu wiemy niewiele, jednak jego twórca pochwalił się, że będzie to najbezpieczniejszy telefon na rynku. W trosce o prywatność i bezpieczeństwo, urządzenie będzie wyposażone w szereg fizycznych przełączników, które pozwolą szybko dezaktywować wszystkie moduły łączności, a nawet odłączyć jego zasilanie. Oprócz tego, sprzęt ma uzyskać szereg systemowych zabezpieczeń, gwarantujących bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania.

Privacy Phone od Johna McAfee ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku. Cena? 1100 dolarów.

Foto: /Instagram


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Słuchawki douszne JBL T205
24 lipca 2017
Marka JBL zaprezentowała słuchawki douszne wyróżniające się wysokiej jakości brzmieniem za sprawą technologii Pure Bass.


Wideorejestrator LS475W+
24 lipca 2017
Wideorejestrator to narzędzie pomagające m.in. zidentyfikować kierowcę, który doprowadził do wypadku i uciekł z miejsca zdarzenia. By...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto