A A A

Najcieńszy i najlżejszy biznesowy laptop 2-w-1

28 stycznia 2017, 14:00
Toshiba Portégé X20W-D najcieńszy i najlżejszy na świecie biznesowy laptop 2-w-1 zostanie wyposażony w procesory Intel Core 7. generacji . Elegancka hybryda ze złotymi zawiasami 360°, po obróceniu ekranu łatwo przekształca się z wydajnego laptopa we wszechstronny tablet.
Najcieńszy i najlżejszy biznesowy laptop 2-w-1

Cienki (tylko 15,4 mm) i lekki (zaledwie 1,1 kg) Portégé X20W-D zapewnia elastyczność laptopa, tabletu i notepada. To wytrzymałe urządzenie z magnezową obudową, złotymi zawiasami i antyodblaskowym ekranem wykonanym z Corning Gorilla Glass 4. Napędza je procesor Intel Core 7. generacji. Opracowany przez Toshiba, hybrydowy system chłodzenia powietrzem gwarantuje wygodę i ciągłość pracy nawet w wymagających warunkach.

Zaawansowana mobilność i bezpieczeństwo

Urządzenie Toshiba Portégé X20W-D wyposażono w dostosowany do wymagań profesjonalistów system zabezpieczeń, zaprojektowany by chronić krytyczne dane biznesowe na wiele sposobów - od SecurePad z czytnikiem linii papilarnych i rozpoznającej twarz kamery na podczerwień współpracującej z Windows Hello aż po technologię Intel Authenticate. To wszystko wspierane jest przez własny system BIOS Toshiba zapewniający wyższy poziom bezpieczeństwa. Zarówno BIOS jak i hardware zostały stworzone przez Toshiba, dzięki czemu urządzenie jest odporniejsze na próby włamania. Trusted Platform Module 2.0, zapewnia zaawansowane opcje uwierzytelniania i logowania.

Wygoda użytkowania i wysokiej jakości dźwięk

Urządzenie Toshiba Portégé X20W-D jest wyposażone w rysik WACOM Active Electro-Static (AES), podświetlaną klawiaturę i funkcję inteligentnej blokady chroniącej ją przed przypadkowym naciśnięciem klawisza.

Portégé X20W-D zaprojektowano tak, aby ułatwić działowi IT zarządzenie sprzętem - mowa tu m.in. o Windows Management Instrumentation, dodatkowym wsparciu dla Intel Active Management i programie System Center Configuration Manager. Wszystkie potencjalne problemy z urządzeniem mogą być natychmiast sprawdzone za pośrednictwem bezpiecznego połącznia.

Laptop 2-w-1 zapewnia również znakomity dźwięk dzięki stereofonicznym głośnikom Harman Kardon i oprogramowaniu DTS Sound. Głośniki dostosowują się do położenia wyświetlacza gwarantując wyraziste i naturalne brzmienie w każdej sytuacji.

Portégé X20W-D może być wykorzystywane ze stacją dokującą Thunderbolt 3 Dock wyposażoną w pełen zestaw portów (USB typu C, HDMI, DisplayPort, VGA, LAN) lub USB-C Travel Dock z portami HDMI, VHA, LAN i USB 3.0.

Dostępność

Laptopy Toshiba Portégé X20W-D w Polsce będą dostępne od lutego b.r.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto