A A A

Najlepsze zawodniczki CS:GO ponownie na IEM Katowice

26 stycznia 2017, 13:30
Już trzeci rok z rzędu podczas Intel Extreme Masters Katowice rozegrany zostanie turniej w Counter-Strike: Global Offensive dla kobiet. W puli Intel Challenge Katowice znajdzie się 30 000 dolarów, a o nagrody te walczyć będzie osiem najlepszych zespołów z Europy i Ameryki Północnej.
Najlepsze zawodniczki CS:GO ponownie na IEM Katowice

Intel Challenge Katowice to zawody w CS:GO przeznaczone wyłącznie dla kobiet. Partnerami tegorocznej edycji będą Intel oraz AnyKey. Zmagania zostaną rozegrane podczas drugiego weekendu IEM World Championship Katowice 2017. Drugiego marca odbędzie się faza grupowa, natomiast dzień później dojdzie do meczów fazy pucharowej.

O 30 000 dolarów będzie rywalizowało osiem drużyn - 5 europejskich i 3 północnoamerykańskie. Połowa z nich otrzyma bezpośrednie zaproszenia. O pozostałe miejsca na Intel Challenge Katowice 2017 drużyny będą walczyły w otwartych kwalifikacjach rozgrywanych na platformie ESEA:

- 28-29 stycznia: europejskie kwalifikacje #1 - 2 drużyny,

- 4-5 lutego: północnoamerykańskie kwalifikacje #1 - 1 drużyna,

- 4-5 lutego: europejskie kwalifikacje #2 - 1 drużyna.

Żeński turniej Intel Challenge Katowice z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem publiczności zebranej w Katowicach oraz fanów CS-a śledzących rozgrywki online.

Tegoroczna edycja Intel Extreme Masters Katowice podzielona będzie na dwa weekendy. 25-26 lutego odbędą się zmagania w League of Legends, natomiast na 3-5 marca zaplanowano turnieje w StarCrafta II, CS:GO oraz targi IEM Expo.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
lactoral
lactoral
28 stycznia 2017, 19:12
Kolejny raz pojawią się filmy spod Spodka jak pijane dzieci czekają w kolejce bo nie chciało im się zapłacić za bilet i wejść jak ludzie.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto