A A A

Najlżejszy na świecie konwertowalny laptop biznesowy

21 maja 2019, 14:30
Fujitsu wprowadza na rynek LIFEBOOK U939X ze zintegrowaną ładowarką indukcyjną dla rysika chowanego wewnątrz laptopa.
Najlżejszy na świecie konwertowalny laptop biznesowy

LIFEBOOK U939X o przekątnej 13,3 cala, chronionej solidną obudową ze stopu magnezu, wyposażony jest w dotykowy ekran o super wysokiej gęstości z powłoką antyodblaskową, rysik oraz pełnowymiarową klawiaturę. Posiada również porty HDMI i Ethernet, jak i opcję wbudowanego 4G/LTE, eliminuje więc potrzebę noszenia skomplikowanych adapterów do połączeń z sieciami korporacyjnymi.

Procesory Intel Core vPro zapewniają najwyższą wydajność sprzętu. Precyzyjny rysik z technologią Wacom AES ułatwia opisywanie dokumentów w trybie tabletu oraz obsługę podpisu cyfrowego.

LIFEBOOK U729X w konkurencyjnej cenie dołącza do oferty konwertowalnych laptopów FUJITSU

LIFEBOOK U729X to korzystnie wyceniony młodszy brat U939X. Następca przenośnej serii Lifebook P kolejnej generacji jest wyposażony w 12,5-calowy ekran dotykowy Full HD, który składa się do trybu tabletu. W standardowym wyposażeniu znajduje się pióro Wacom z ładowaniem indukcyjnym.

Druga generacja ultralekkiego, 920-gramowego notebooka biznesowego LIFEBOOK U939

Fujitsu dodało również nowe funkcje do ultra-lekkiego i ultra-mobilnego LIFEBOOKa U939 bez ingerencji w jego wagę, która nadal pozostaje na poziomie zaledwie 920 gram. Model drugiej generacji zyskał kamerę na podczerwień, umożliwiającą bezpieczne korzystanie z systemu Windows Hello w celu wygodnego logowania, antyodblaskowy ekran dotykowy oraz podświetlaną klawiaturę, a także lepszą wydajność i grafikę.

Zarówno LIFEBOOK U939X, jak i LIFEBOOK U939, a także U729X wyposażone są w technologię uwierzytelniania biometrycznego Fujitsu PalmSecure oraz najnowsze procesory Intel Core vPro ósmej generacji (Whiskey Lake-U). Nowością w modelach U939X i U939 jest również użycie technologii Intel Thunderbolt 3, która umożliwia podłączenie wielu urządzeń za pośrednictwem pojedynczego, kompaktowego portu USB-C.

Dostępność

LIFEBOOK U939X i LIFEBOOK U939 występują w dwóch kolorach: czerwony (Fujitsu red) i czarny biznesowy. Pełna oferta notebooków Fujitsu LIFEBOOK i tabletów STYLISTIC jest dostępna do natychmiastowego zamówienia na całym świecie - bezpośrednio w Fujitsu oraz poprzez resellerów.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto