A A A

Najnowszy Wave pozwoli na dokonywanie mikropłatności

16 lutego 2011, 14:18
Najnowszy Wave pozwoli na dokonywanie mikropłatności

Samsung Wave 578 to najnowszy telefon spod znaku Samsunga. Co nowego nam zaoferuje?

Przede wszystkim Samsung Wave 578 wyposażony jest w technologię Near Field Communication (NFC), która pozwala użytkownikom korzystać z wielu innowacyjnych usług, takich jak mikropłatności, płacenie telefonem w sklepach i środkach komunikacji miejskiej, odczytywanie informacji z tagów NFC, odbieranie kuponów na telefon komórkowy itp. Użytkownicy Samsung Wave 578 mogą także korzystać z najszybszej dostępnej transmisji danych. Dzięki technologiom Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0 i USB 2.0 wymiana danych jest niezwykle szybka i prosta.

Usługa QuickType t9 Trace pozwala wprowadzać tekst od dwóch do trzech razy szybciej niż standardowo i dostępna jest w ponad 75 językach. Dzięki niej wpisywanie tekstów jest znacznie wygodniejsze i odbywa się z większą dokładnością.

Wykorzystywana w Samsung Wave 578 technologia Rich Communication Suite (RCS) wspiera obsługę wielu form komunikacji. Użytkownicy mogą dzielić się treściami podczas rozmowy telefonicznej lub wysyłać wiadomości do kilku znajomych jednocześnie. Funkcjonalność telefonu zwiększa dodatkowo integracja z serwisami społecznościowymi.

Telefon został zaprezentowany na targach w Barcelonie. Nie wiadomo obecnie kiedy trafi on do sprzedaży i jaka będzie jego cena.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: komórki
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościSamsung planuje nowy tablet
23 stycznia 2019
Koreańska marka wciąż wierzy w tablety. Z tego powodu przygotowuje się do prezentacji nowego modelu z Androidem.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto