A A A

Najpotężniejsze urządzenia z Androidem do grania

12 grudnia 2014, 07:10
Który tablet i telefon jest multimedialnym kombajnem oraz maszyną stworzoną do grania? Serwis Phone Arena opublikowała ciekawe zestawienie najwydajniejszych urządzeń z Androidem.
Najpotężniejsze urządzenia z Androidem do grania

W zestawieniu wzięto pod uwagę wydajność podzespołów w grach. Bezkonkurencyjna okazała się Tegra K1 z tabletów NVIDIA Shield (więcej informacji tutaj) -  zdobywając miejsce 1. Kto uplasował się na kolejnych pozycjach?

Xiaomi Mi Pad (więcej informacji tutaj) - miejsce 2.

HTC Nexus 9 (więcej informacji tutaj) - miejsce 3.

Jak zatem widać, podium należy w pełni do Nvidia i Tegra K1.

Kolejne trzy pozycje zajmują smartfony wyposażone w układ firmy Qualcomm, czyli Snapdragona 805, a są nimi - Motorola Nexus 6, Samsung Galaxy S5 4G+ i Motorola DROID Turbo.

Exynos 5 Octa - autorski układ Samsunga - znalazł się dopiero na miejscu siódmym dzięki Galaxy Note'owi 4 Edge. Pozycje 8, 9 i 10 należą odpowiednio do Oppo Find 7a (Snapdragon 801), Asus PadFone S (Snapdragon 801) i Samsung Galaxy Note Edge (wersja ze Snapdragonem 805).

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto