A A A

Najszybsza na świecie karta microSD UHS-I o pojemności 1TB

28 lutego 2019, 07:10
Podczas imprezy Mobile World Congress firma Western Digital zaprezentowała najszybsza na świecie kartę UHS-I microSD flash o pojemności 1 TB – model 1TB SanDisk Extreme UHS-I microSDXC.
Najszybsza na świecie karta microSD UHS-I o pojemności 1TB

Dzisiejsze smartfony i aparaty fotograficzne sprawiają, że możemy rejestrować treści najwyższej jakości w dowolnym miejscu i warunkach - wykorzystując do tego np. kilka obiektywów jednocześnie, tryb burst czy rozdzielczość 4K. Aby wszystkie te materiały były zapisywane odpowiednio szybko i mogły być bezpiecznie przechowane, Western Digital wciąż rozwija swoje zaawansowane rozwiązania, pozwalające na zapisywanie i udostępnianie treści wysokiej rozdzielczości - zarówno użytkownikom domowym, chcących uwiecznić ważne momenty w ich życiu, jak i profesjonalistom.

Nowa karta została zaprojektowana z myślą i zapisywaniu i kopiowaniu ogromnych ilości plików multimedialnych szybciej niż kiedykolwiek wcześniej - 1TB SanDisk Extreme UHS-I microSD oferuje transfery sięgające 160MB/s. Oznacza to, że karta zapewni użytkownikom możliwość przesyłania plików o połowę szybciej niż w przypadku dostępnych obecnie na rynku standardowych kart UHS-I microSD. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w niej autorskiej technologii flach firmy Western Digital

Nowe kary SanDisk Extreme będą również dostępne w wersji o pojemności 512GB i będą zgodne ze specyfikacją A2 (co pozwoli na błyskawiczne uruchamianie zapisanych na nich aplikacji). Karty 1TB oraz 512GB SanDisk Extreme UHS-I microSD można już zamawiać - w ramach przedsprzedaży - na stronie producenta. W kwietniu pojawią się one również u wybranych partnerów handlowych. Ceny ustalono na - odpowiednio 449.99 oraz 199.99 USD.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
28 lutego 2019, 07:57
Witam! Ale cóż z tego, że powstają takie karty, skoro na chwilę obecną prawie nigdzie ich nie wykorzystamy, gdyż najczęściej z kart micro-SD korzystamy w smartfonach, a obecnie chyba żaden nie obsługuje micro-SD do 1TB? :oczy:
Najnowsze aktualności


Tylko dla pełnoletnich
21 września 2020
Grupa aktywistów wzywa koncerny Google i Facebook aby nie emitowały reklam przeznaczonych dla dzieci.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto