A A A

Najszybszy bezprzewodowy internet

1 grudnia 2009, 13:23
Najszybszy bezprzewodowy internet
Sieć Plus wprowadza do swojej oferty najszybszy bezprzewodowy internet w Polsce. Dzięki technologii HSPA+, prędkość łącza wynosi do 21 megabitów na sekundę (Mb/s). Do tej pory sieć Plus oferowała dostęp do bezprzewodowego internetu z maksymalną prędkością łącza do 7,2 Mb/s.

Sieć Plus już w pierwszej połowie tego roku przeprowadziła we Wrocławiu udane testy technologii HSPA+. Od teraz bardzo szybki mobilny internet oprócz stolicy Dolnego Śląska dostępny jest komercyjnie również w: Warszawie, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Trójmieście, Bydgoszczy, Szczecinie, Toruniu. Zasięg HSPA+ będzie dynamicznie rozwijany - zapewnia Plus.

Jak wynika z przeprowadzonych przez operatora testów, Plus osiąga najwyższe spośród wszystkich operatorów średnie i maksymalne prędkości transmisji danych oraz może pochwalić się najniższym prawdopodobieństwem zerwania sesji transmisji danych.

Od 1 grudnia br. w ofercie iPlus będzie dostępny modem USB Huawei E1820 HSPA+, który pozwala wykorzystać najnowsze prędkości internetu. Modem iPlus USB Huawei E1820 HSPA+ wspiera wszystkie dostępne technologie transmisji danych (HSDPA, HSUPA, 3G, EDGE i GPRS), umożliwiając przesyłanie danych z sieci do komputera z prędkością łącza do 21,6 Mb/s oraz wysyłanie danych z komputera do sieci z prędkością łącza do 5,76 Mb/s. Modem przeznaczony jest do pracy zarówno w notebookach, jak i komputerach stacjonarnych.


INTERIA.PL
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto