A A A

Najszybszy flashdysk 64 GB na rynku

30 października 2008, 15:40
Najszybszy flashdysk  64 GB na rynku

Firma Patriot Memory rozszerzyła swoją rynkową ofertę pamięci flash o nowy, wyróżniający się wydajnością i pojemnością model Patriot Xporter Magnum USB Flash Drive.

Tym, co wyróżnia flashdysk Magnum, jest pojemność wynosząca aż 64 GB. To nie wszystko, kolejną cechą jest wydajność nowego flashdysku. Meng Jay - product manager firmy Patriot Memory odpowiedzialny za produkty z grupy pamięci flash – powiedział: "Jesteśmy podekscytowani, mogąc zaoferować najszybszy na rynku dysk flash USB o pojemności 64 GB".

Nowy flashdysk zapewnia transfer wynoszący do 30 MB/s. Przy takiej wydajności nie dziwi, że Xporter Magnum jest zgodny z wbudowaną w Windows Vista technologią ReadyBoost, która umożliwia podwyższenie wydajności systemu operacyjnego dzięki zastosowaniu szybkiego flashdysku jako rozszerzenia wbudowanej w komputer pamięci RAM.

Xporter Magnum USB Flash Drive 64 GB ma certyfikat Microsoftu określający pełną zgodność urządzenia z systemem Windows Vista. Producent objął urządzenie wieczystą gwarancją, jednak cena nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: TechConnect, PATRIOT MEMORY


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto