A A A

Największy monitor profesjonalny 4K

31 sierpnia 2016, 10:00
Firma Sony ogłosiła wprowadzenie nowego, największego monitora profesjonalnego BRAVIA 4K: 100-calowego modelu FWD-100ZD9501.
Największy monitor profesjonalny 4K

Nowy monitor BRAVIA B2B FWD-100ZD9501 to produkt, którego stylistyka wzbogaca wystrój prestiżowych pomieszczeń w firmie: sal posiedzeń zarządu, holów wejściowych i miejsc ważnych spotkań. Firma Sony zadbała o elegancki wygląd urządzenia oglądanego z dowolnej perspektywy, zarówno od strony przedniej czarnej tafli, jak i całkowicie ukrywającej kable, innowacyjnej kratki z tyłu obudowy.

Najlepsze cechy sprzętu konsumenckiego i profesjonalnego

Największy z oferowanych przez Sony monitorów profesjonalnych pozwala uzyskać nieosiągalną dotąd głębię obrazu, realizm i odwzorowanie faktur. Odpowiada za to nowo opracowany procesor obrazu (4K HDR Processor X1 Extreme) oraz specjalna technologia podświetlenia Backlight Master Drive, która gwarantuje nadzwyczajny kontrast oraz wyjątkowo dokładne odwzorowanie szerokiej palety barw. Lepsza jakość obrazu to również zasługa wydajności nowego procesora 4K X1 Extreme - o 40% większej niż w poprzednim modelu. Podświetlenie Backlight Master Drive zapewnia z kolei niespotykany wcześniej zakres dynamiczny i bardzo głęboką czerń, przez co wyświetlane materiały i prezentacje są jeszcze bardziej realistycznie i atrakcyjnie.

Wysoką jakość i kolorystykę uzupełniają najbardziej zaawansowane cechy sprzętu profesjonalnego. Dzięki powiększonej do 16 GB pamięci możliwe jest wyświetlanie jeszcze większej liczby szczegółów i uzyskanie lepszego efektu we wszystkich zastosowaniach.

Monitor FWD-100ZD9501 ma rozbudowany zestaw funkcji sterowania ułatwiający konfigurowanie i sterowanie: teraz prowadzący prezentację ma możliwość zdalnej obsługi monitora z użyciem łącza IP i RS232. Jak przystało na urządzenie oparte na najlepszej technologii profesjonalnej dostępnej obecnie na rynku B2B, monitor może pracować w układzie pionowym lub poziomym i jest wyposażony w odtwarzacz multimedialny, funkcje ochrony oraz rozwiązania przydatne w salach konferencyjnych i systemach Digital Signage.

Nowy model z ekranem 100" trafi do sprzedaży w październiku 2016 r.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (10)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto