A A A

Namalował penisa na dachu, żeby wyróżniać się w Google Earth

26 marca 2009, 12:54
Na oryginalny pomysł wpadł pewien nastolatek, który bardzo chciał, aby jego dom wyróżniał się w programie Google Earth. Wspiął się na dach rodzinnego siedliska i za pomocą białej farby namalował ogromnego fallusa. Co ciekawe, rodzice dowiedzieli się ostatni, z gazety, rok później :).
Namalował penisa na dachu, żeby wyróżniać się w Google Earth

Owo oryginalne dzieło dostrzegł pilot helikoptera, który przelatywał nad domostwem. Rodzice dowiedzieli się o fakcie, gdy zadzwonił do nich pracownik angielskiej gazety The Sun. – To chyba primaaprilisowy żart? – spytał z niedowierzaniem ojciec malarza. Kiedy Pan McInnes zadzwonił do syna, który obecnie przebywa w Brazylii, ten skwitował – O! w końcu go znalazłeś! Ojciec oznajmił, że po powrocie dostanie szczotkę i wszystko będzie musiał usunąć.


(fot. Telegraph)

Źródło: Telegraph


Paweł Bijata
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto