A A A

Namierz skradzionego iPhone'a!

21 czerwca 2010, 09:41
Namierz skradzionego iPhone'a!

Apple przedstawiło aplikację, która pozwala użytkownikom na śledzenie skradzionych urządzeń mobilnych tej firmy.

Aplikacja Find My iPhone może zostać użyta za pomocą innego urządzenia Apple. Generuje ona mapę z dokładną lokalizacją ukradzionego sprzętu oraz pozwala na jego zdalne zablokowanie i wyświetlenie na ekranie informacji jak i gdzie go zwrócić. Możliwe jest również wyczyszczenie wszystkich wrażliwych danych.

Program lokalizuje sprzęt przy użyciu modułu GPS lub połączenia bezprzewodowego. Sama aplikacja jest całkowicie darmowa, jest jednak połączona z subskrypcją usługi MobileMe – kosztującą 79 euro rocznie. Można ściągnąć ją za pośrednictwem witryny AppStore.


Źródło: apple.com


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Morele.net ukarane za wyciek danych
19 września 2019
Popularny sklep będzie musiał zapłacić ogromną karę za uchybienia, które doprowadziły do wycieku danych 2,2 milionów klientów.


Facebook zaprezentował Portal TV
19 września 2019
Niewielkie urządzenie wyprodukowane przez koncern Zuckerberga ułatwia dostęp do usług streamingowych i pozwala przenieść wideorozmowy do salonu.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto