A A A

Nanoxia Deep Silence One

5 października 2012, 08:49
Nanoxia Deep Silence One

Już 15 października 2012 marka Nanoxia za pośrednictwem polskiego dystrybutora Madtech.pl zaprezentuje obudowę nowej generacji - Nanoxia Deep Silence One.

Deep Silence One od strony designerskiej jest projektem bardzo klasycznym . Obudowa została wykonana z 0,7mm stali, przedni panel wzorowany jest na szczotkowane aluminium, co nadaje DS1 walorów wizualnych. Użytkownik nie uraczy tu żadnych zbędnych dodatków stanowiących podświetlenie, znaczki, logo - jednym słowem nic, co mogłoby zakłócić spójność całokształtu. Konstrukcja postawiona została na srebrnych, kontrastujących z pozostałą częścią nóżkach.

Obudowa oferuje miejsce na trzy zewnętrzne napędy optyczne 5,25" oraz osiem dysków twardych 2,5" lub 3,5". Dyski montowane są w maksymalnie trzech modułach, które montować można w różnych konfiguracjach.

W obudowie zastosowano wiele elementów absorbujących drgania: maty wyciszające z przodu, na topie oraz na panelach bocznych obudowy, a także kilkanaście gumowych akcesoriów. W zestawie znajdziemy także trzy wentylatory: 2x 120mm z przodu oraz 1x 140mm w tylnej części. Ich kontrolę wspomagać może 2-kanałowy regulator obrotów obsługiwany za pomocą dwóch suwaków w panelu frontowym. Innowacyjnym rozwiązaniem jest również zastosowanie komina powietrznego - Nanoxia Air Chimney wspomagającego system chłodzenia.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 449,00 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto