A A A

Natec Genesis HV55 - jedne słuchawki do wszystkich platform

19 stycznia 2014, 12:00
Natec Genesis HV55 - jedne słuchawki do wszystkich platform

Natec Genesis poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży zestawu słuchawkowego dedykowanego graczom. Bezprzewodowy model HV55 zaopatrzono między innymi w funkcję niezależnej kontroli kanału głośności gry i czatu oraz tryb auto sleep.

Natec Genesis HV55, to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy skierowany do graczy, który zapewnia wysokiej klasy dźwięk, a także przykuwa uwagę ciekawym wzornictwem i dobrej jakości wykonaniem. Zestaw współpracuje ze wszystkimi platformami takimi jak: PS4, Xbox360, PC oraz Wii. Bezprzewodowy sygnał nadawany na częstotliwości 2,4 GHz ma gwarantować pracę bez zakłóceń w zasięgu do 10 metrów od nadajnika.

Headset wyposażono w funkcję niezależnej regulacji kanału głośności gry i czatu, co pozwala dość precyzyjnie zarządzać dźwiękami audio. Dzięki przejściu w tryb auto sleep, słuchawki pobierają znikomą ilość energii, co z kolei przekłada się na dłuższą pracę na jednym komplecie baterii bez konieczności dodatkowego ładowania.

Kiedy masz już dość gier i chciałbyś się zrelaksować słuchając ulubionej muzyki lub oglądając ciekawy film, wystarczy że skorzystasz z wbudowanego equalizera. Aby usłyszeć optymalne brzmienie dla muzyki, filmów czy gier wystarczy zmienić ustawienia korektora i cieszyć się wysokiej jakości dźwiękami płynącymi z 40 mm przetworników.

Praktyczny, regulowany pałąk umożliwia dopasowanie słuchawek do każdego kształtu głowy, dzięki czemu gracz może cieszyć się wygodą podczas użytkowania. Dodatkowo gracz ma do dyspozycji odłączany, elastyczny mikrofon zaopatrzony w funkcję redukcji szumów, przydatny do komunikacji podczas gry online, a także rozmów ze znajomymi przez skype.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cenę detaliczną ustalono na 249 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto